מדוע ג'וד בלינגהאם ילבש מספר 5 בריאל מדריד

בלינגהאם ריאל מדריד

ג'וד בלינגהאם ילבש את מספר 5 בריאל מדריד לאחר העברתו מבורוסיה דורטמונד.

האתלטיק דיווח בשבוע שעבר כי מדריד הגיעה להסכם עם דורטמונד להחתים את הקשר בן ה-19.

שחקן נבחרת אנגליה השלים את המהלך שלו ב-103 מיליון יורו (88 מיליון ליש"ט/81 מיליון דולר) ביום רביעי וחתם על חוזה לשש שנים בברנבאו.

מספר הנבחרת החדש של בלינגהם היה נושא לוויכוחים רבים. הוא הפך לשם נרדף למספר 22, לאחר שלבש אותו בברמינגהם, דורטמונד כמו גם בנבחרת אנגליה.

עם זאת, הוא ילבש כעת את מספר 5 במועדון החדש שלו עם המעבר שאושר בחשיפתו הרשמית ביום חמישי.

בלינגהאם נאלץ לוותר על חולצת מספר 22 המועדפת שלו במדריד בגלל מספרי החולצות הקיימים שלהם. הרכז אנטוניו רודיגר לובש את המספר הזה כרגע עוזב את המועדון עם החלטה לקבל.

במקום זאת, ריאל העניקה לו את ה-5, חולצה שלבש על ידי זינדין זידאן בתקופתו במועדון בין השנים 2001-2006. זה חייב את Jesus Vallejo, הלובש הקודם של המספר הזה, לעבור ל-24 כדי לשחרר אותו עבור קשר אנגליה, שאמר שדיבר עם הספרדי על מספר 5 במסיבת העיתונאים הנחשפת שלו.
זידאן הוא אחד האלילים של בלינגהאם וריאל תקווה שיוכל ללכת בדרכו של הצרפתי.

שחקני מדריד קודמים לא תמיד הצליחו ללבוש את המספר המועדף עליהם בהתחלה. כריסטיאנו רונאלדו במקור לבש את מספר 9 במקום כשהצטרף ב-2009 מכיוון שאגדת המועדון ראול עדיין הייתה בברנבאו, לפני שעבר ל-7 כשהספרדי עזב שנה לאחר מכן.

גם בן ארצו של בלינגהאם דייוויד בקהאם נאלץ להסתפק במספר חולצה אחר בגלל ראול כשהגיע לברנבאו ב-2003. לאחר שלבש 7 עבור מנצ'סטר יונייטד, הוא בחר 23 במדריד בגלל הקשרים שלה לאייקון הכדורסל מייקל ג'ורדן.

RELATED ARTICLES

השאר תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות נדרשים מסומנים *

שימו לב, יש לאשר את ההערות לפני שתפרסמו