עד גיל 21 של ישראל זכו בשבת למקום בחצי הגמר באליפות אירופה בכדורגל, לאחר שניצחה את גאורגיה בצורה דרמטית בדו-קרב הפנדלים.
גאורגיה, מארחת הטורניר, לא הצליחה לנצל את יתרון הביתיות שלה במשחק שנערך בבירת טביליסי. בין מנהיגי ישראל לברך את השחקנים היו ראש הממשלה בנימין נתניהו והנשיא יצחק הרצוג.
רבע הגמר הדרמטי ראה את שתי הקבוצות חותכות קיפאון ללא שערים לאחר הארכה. הישראלים המשיכו לניצחון 4-3 בפנדלים, כשהשוער דניאל פרץ התגלה כגיבור עם עצירה מכרעת של גיורגי גאגוה. אם אנגליה או צרפת יעלו לחצי הגמר, זה יכפיל אוטומטית את נבחרת ישראל לאולימפיאדת פריז ב-2024.
כל ארבעת הפנדלים הישראלים מצאו את הפינה השמאלית התחתונה של הרשת. ישראל תתמודד ביום ראשון מול המנצחת ברבע הגמר בין אנגליה לפורטוגל בקוטאיסי, ג'ורג'יה.